سلام خدمت شما کاربر گرامی وب سایت میکرولرن

تمام کاربرانی که می‌خواهند عضو شوند یا محصولی خریداری کنند باید ابتدا قوانین را مطالعه کرده و سپس نسبت به عضویت یا خرید اقدام نمایند؛ در غیر این صورت مسولیت اصلی متوجه کاربر است. هم چنین توجه داشته باشید که عضویت در سایت میکرولرن و یا خرید از آن به معنای مطالعه و قبول قوانین این وب سایت می باشد.

قوانین عمومی سایت میکرولرن

تمامی فعالیت‌ های وب سایت میکرولرن بر پایه قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
وب سایت میکرولرن اجازه دارد در زمان‌های مقتضی، نسبت به ویرایش و اصلاح قوانین خود اقدام کند. هم چنین میکرولرن خود را موظف می‌داند که قوانین جدید را در صورتی که روی کاربران تاثیر بگذارد، به آن‌ها اطلاع دهد. کاربران می‌توانند در زمان تعیین شده اقدامات لازم را برای هماهنگی با قوانین جدید انجام دهند.

۱ – عضویت در سایت میکرولرن

کاربران می‌توانند به صورت رایگان در وب سایت میکرولرن عضو شوند.

کاربران باید توجه داشته باشد که با اطلاعات واقعی نسبت به عضویت اقدام کنند، در غیر این صورت مسئولیت آن متوجه خود کاربر است.

۲ – خرید از سایت میکرولرن

کاربران موظف اند تا قبل از خرید محصولات، در سایت عضو شوند. سپس اطلاعات و توضیحات کامل محصول مورد نظر را در صفحه مربوط به آن مطالعه کنند و در صورت تایید، اقدام به خرید کنند. وب سایت میکرولرن هم موظف است فاکتور خرید و فایل های دانلود محصول را برای مشتری ایمیل کند.

تبصره ۱: در صورتی که کاربر با هویت غیر واقعی اعم از نام، نام خانوادگی، شماره تماس و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، سایت میکرولرن حق دارد سفارش مشتری را در سایت مسدود کند.

تبصره ۲: به دلیل سوء استفاده های احتمالی هیچگونه گارانتی بازگشت وجه در سایت میکرولرن تعریف نشده است. کاربر موظف است در هنگام خرید از سایت اطلاعات مربوط به محصول را کاملا مطالعه کند و سپس اقدام به خرید کند.

۳ – حق کپی رایت محصولات میکرولرن

حق امتیاز کلیه محصولات برای میکرولرن محفوظ می باشد و هرگونه کپی‌ برداری یا بازنشر، فروش غیر مجاز محصولات و استفاده از بخشی یا کل محتوای آموزش‌ها به هر شکلی غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.

تبصره: تنها خریدار محصولات می تواند از آن استفاده کند و حق تکثیر یا فروش بخشی از محصول یا کل آن را به شخص یا اشخاص دیگر ندارد. در صورت مشاهده، حساب کاربری فرد خاطی در سایت برای همیشه مسدود شده و از طریق مراجع قضایی و پلیس فتا اقدام به برخورد قانونی خواهد شد.

۴ – پشتیبانی در سایت میکرولرن

در صورت بروز مشکل در خرید از سایت یا استفاده از محصولات می توانید از طریق صفحه تماس با ما، با پشتیبان در تماس باشید. دقت کنید که پشتیبانی در سایت میکرولرن از ساعت ۹ صبح تا ۵ عصر روزهای شنبه تا چهارشنبه و در روزهای غیر تعطیل رسمی می باشد.