احسان عبداللهی هستم. موسس و مدیر وب سایت میکرولرن. به شما یاد میدم چطوری نوع نگاه درستی به برنامه نویسی داشته باشید و ازش کسب درآمد کنید.

وب سایت

https://www.microlearn.ir

صفحه اینستاگرام

microlearn.ir@

ایمیل

info@microlearn.ir

شماره تماس

0901-705-8236

احسان عبداللهی

ماموریت و بیوگرافی احسان عبداللهی

سال ۱۳۶۸ اولین باری بود که درخشش خورشید را دیدم. در سال ۱۳۹۴ وب سایت میکرولرن را تاسیس و تا امروز میکرولرن را مدیریت کرده‌ام. رشته تحصیلی من در مقطع کارشناسی، مهندسی برق – الکترونیک و در مقطع کارشناسی ارشد، مهندسی مخابرات – سیستم بوده. حاصل تلاش‌های دوران کارشناسی من، دنیای شیرین الکترونیک و میکروکنترلرها و حاصل دوران تحقیق و پژوهش کارشناسی ارشد، فعالیت تحقیقی بسیار جذاب و لذت بخش در حوزه هوش مصنوعی و شاخه deep learning بوده است.

در گرایش الکترونیک علاوه بر فعالیت‌های دانشگاهی، وارد حوزه صنعتی و آموزشی شدم و به مدت ۱۰ سال این مسیر را ادامه دادم که حاصل این تلاش تاسیس وب سایت میکرولرن بود. در حال حاضر علاوه بر آموزش های حوزه الکترونیک، در حوزه کدنویسی وب هم وارد شده ام.

همیشه کشف ناشناخته‌ها در دنیای تکنولوژی جذابیت خاصی دارد. صرف ساعت‌های طولانی برای ساخت یک ابزار جدید که در واقع هنر خلق کردن است، باعث ایجاد حسی قوی در من می‌شود. برای من باعث افتخار است که بتوانم در نقش یک تشویق کننده و مربی، شما را در پیمایش این راه پر پیچ و خم هدایت کنم.

مهارت ها

توسعه سیستم‌های الکترونیک مبتنی بر میکروکنترلر
برنامه نویسی C و پایتون
تولید دوره های آموزشی ویدیویی
مهارت های نرم (soft skills)
[تعداد: 5   میانگین: 4.4/5]