آخرین مطالب
LINK TABLES
خانه | دوره های آموزشی VIP

دوره های آموزشی VIP

سلام می کنم خدمت شما کاربر محترم میکرولرن 🙂
تا کنون ما در وبسایت میکرولرن مطالب آموزشی زیادی از جمله دوره آموزشی زبان C، دوره آموزشی میکروکنترلر AVR و مقالات آموزشی بسیار در زمینه الکترونیک را به صورت کاملا رایگان منتشر کرده ایم. اما از اون جایی که تعداد زیادی از مخاطبان ما در پیام هاشون درخواست هایی برای برگزاری دوره های آموزشی تخصصی داشتن تصمیم گرفتیم تا این امکان را برای شما عزیزان فراهم کنیم تا از دوره های آموزشی میکرولرن بهره مند بشید. اما قطعا سوالاتی درباره نحوه برگزاری این دوره ها و کم و کیفش دارید که در ادامه به اون ها پاسخ خواهیم داد.

در شروع مسیر

وقتی شما این مطلب را میخوانید، به احتمال زیاد یک مهندس الکترونیک، برق(سایر گرایش ها) یا کامپیوتر، علاقه مند به الکترونیک، فعال در حوزه الکترونیک، دانشجو و یا دانش آموزی هستید که میخواهید وارد دنیای میکروکنترلرها شوید. خب بگذارید فضای اولیه ی وارد شدن به دنیای میکروکنترلرها را برای شما بیشتر توضیح بدهم. احتمالا شنیده اید که یک آیسی وجود دارد به نام AVR یا ARM یا PIC و … که می شود روی آن برنامه نوشت و برای شما کارهایی مثل روشن و خاموش کردن وسایل، ارتباط با اینترنت، نمایش عکس و فیلم و … را انجام می دهد. چشم های خود را میبندید و در رویاهای خودتان غرق می شوید.

خیلی برایتان جذاب است که شما هم روزی بتوانید این کارها را انجام دهید. بگذارید از بعدی دیگر به این موضوع نگاه کنیم. اگر در شرکتی مشغول به کار هستید، همیشه دلتان خواسته که مهندس ارشد باشید و طراحی سیستم های تعبیه شده را شما انجام بدهید و همه به شما به چشم یک متخصص حرفه ای نگاه کنند. اما از اینکه نمی توانید این طراحی ها را انجام دهید ناراحت هستید و دنبال راهی می گردید تا بتوانید به این مهارت دست پیدا کنید.

شاید هم کار تعمیرات الکترونیک انجام می دهید و دیده اید که می توان بعضی از بردها را مهندسی معکوس کرد. دلتان خواسته این کار را بکنید و خودتان آن را تولید کنید و زمانی که دستگاهی را تعمیر می کنید بردی را که خودتان ساخته اید روی آن قرار دهید و به این ترتیب درآمد بیشتری برای خودتان کسب کنید. هر کسی در شروع راه رویایی دارد ولی این رویا با یک افسوس نیز همراه است. افسوس از اینکه چرا تا کنون شروع نکرده اید. به هیچ وجه نگران نباشید. شما می توانید به خوبی شروع کنید. پس با ادامه مطلب همراه ما باشید.

افرادی که ادامه نمی دهند

فضایی که در بالا برای شما تصویر شد فضایی است که اغلب افراد در ابتدای ورود به دنیای میکروکنترلرها با آن درگیر هستند. طبیعتا این فضا برای هر شخص متفاوت است. اما آن چه که واضح است آن است که شما به هر حال می خواهید میکروکنترلر را یاد بگیرید و با آن به نیازهای خودتان پاسخ دهید. پس شروع می کنید به جستجو در سایت ها، پرسش از افراد مختلف در گروه های تلگرامی، پرسش از همکاران یا اساتید خود و … . در پایان به این نتیجه می رسید که راه دشواری در پیش است.

نیاز دارید تا برنامه نویسی، الکترونیک دیجیتال، کار با میکروکنترلر ها، قطعات آنالوگ و در نهایت طراحی بردهای چاپی را یاد بگیرید. اگر برای هدفتان مصمم نباشید به احتمال زیاد جا خواهید زد و به راه قبلی خودتان ادامه خواهید داد اما اگر مصمم باشید، یک راه متناسب با خودتان برای یادگیری پیدا می کنید و شروع می کنید. عده ای دوست دارند به آموزشگاه های سنتی رفته و در کلاس درس آموزش ببینند. بعضی از افراد علاقه دارند تا ویدیوهای آموزشی دانلود کنند و در خانه خودشان آموزش ببینید. تعدادی هم سراغ کتاب رفته و هر روز کتاب ها را مطالعه می کنند. اما نکته ی جالب آن است که بیشتر از ۹۰ درصد افرادی که شروع می کنند، کار را نیمه کاره رها می کنند و هزینه هایی که انجام داده بودند عملا هدر می رود. حالا سوالی مطرح می شود: چرا افراد با اینکه هزینه کرده اند و وقت گذاشته اند از ادامه راه منصرف می شوند؟

پاسخ آن خیلی ساده است. آن ها هیجان اولیه برای ادامه ی مسیر را از دست داده اند و فقط آن ده درصدی پیش می روند که هم چنان هیجان لازم را برای ادامه مسیر دارند. چرا این هیجان از دست می رود؟ وقتی کتاب می خوانید هیچ ارتباطی با سایر افراد ندارید. قطعا برایتان سوالاتی پیش می آید که جواب آن ها در کتاب وجود ندارد. باید پی در پی در گوگل سرچ کنید و این کاری خسته کننده است. کم کم این دور بودن از سایرین شما را کم انگیزه می کند. چنین وضعیتی در زمانی که ویدیوهای آموزشی هم مشاهده می کنید وجود دارد اما تا حدی کمتر است. چرا که در ویدیو صدای مدرس را می شنوید. اما باز هم دسترسی به استاد و سایرین وجود ندارد.

تصور کنید که کارهای مهمتری هم پیش بیاید. با این شرایط احتمال ادامه ندادن دوره زیاد خواهد بود. حتی اگر در کلاس های آموزشگاه ها هم شرکت کنید این حالت را تجربه خواهید کرد که پس از مدتی انگیزه کافی برای ادامه مسیر از دست می رود. استاد می آید، درسش را می دهد و می رود. وقت اختصاصی برای شما قرار نمی دهد. اگر خودتان تلاش نکنید و سر کلاس سوال نپرسید کم کم کلاس رفتن فقط بر حسب عادت می شود و عملا از دوره نتیجه ای نمی گیرید. (حتما این حالت را تجربه کرده اید یا دوستانی که آن را تجربه کرده اند دیده اید) شما حس می کنید که کسی شما را تشویق نمی کند یا پشتیبان ندارید. خب در این شرایط فقط آن دسته از افرادی که اراده قوی دارند می توانند دیگران را کنار زده و به تخصص لازم برسند. ولی اغلب افراد موفق نمی شوند. پس باید راهی وجود داشته باشد تا آن دسته از افراد هم که پتانسیل بالقوه دارند بتوانند در مسیر درست حرکت کنند.

بهترین سرمایه گذاری 

آن دسته که کار را در نیمه راه رها می کنند اگر در مسیری درست حرکت کنند، تا انتهای راه جلو رفته و موفق می شوند. آیا این افراد می دانند که در صورت ادامه دادن در مسیر درست موفق می شوند؟(قطعا اگر مسیر درست را می دانستند دنبال آن می رفتند) آیا این افراد می دانند که بهترین سرمایه گذاری، سرمایه گذاری روی خودشان است؟ اگر آن ها بتوانند به عنوان یک متخصص حرفه ای در این حوزه شناخته شوند می توانند درآمد بسیار زیاد و چند ده میلیونی برای خودشان به ارمغان بیاورند.

شاید بپرسید چگونه ممکن است؟ اگر از مسیر اصولی در این حوزه وارد شوید می توانید با یک هزینه اولیه (که نسبت به درآمدی که به دست خواهید آورد واقعا ناچیز است) تخصص لازم را کسب کنید و به جای اتلاف وقت، انرژی و هزینه ی خود در مسیرهای اشتباه، در کمترین زمان ممکن به موفقیت دست یابید. فراموش نکنید که امروزه هیچ شرکت یا سازمان موفقی شما را بر اساس مدارک استخدام نخواهد کرد. آن ها می خواهند افراد متخصص و توانا را جذب کنند.

بنابراین حتی در صورت داشتن مدارک زیاد اگر مهارت کافی نداشته باشید نمی توانید شغل مناسب پیدا کنید. پس روی خودتان سرمایه گذاری کنید و با به دست آوردن تخصص لازم شانس خود را برای کسب موقعیت های شغلی بهتر افزایش دهید. ما به شما کمک خواهیم کرد تا روی خودتان سرمایه گذاری مناسبی انجام دهید و تبدیل به یک متخصص واقعی در حوزه میکروکنترلرها و الکترونیک شوید.

وقتی که می خواهید راه خودتان را شروع کنید نقشه راه شما ناشناخته است. در واقع شما نمی‌دانید کدام مسیر مستقیم و کدامیک پیچیده است، زیرا نسبت به چیزهایی که نمی‌دانید آگاه نیستید. ممکن است بین دو نقطه مسیر کوتاه‌تری باشد؛ اما شما نمی‌توانید آن را ببینید. نقشه یادگیری شما دارای مسیرهای پیچیده‌ای است. شما درباره این مسیرهای پیچیده چیزی نمی‌دانید. بدتر از همه، مسیرهای مستقیم پنهانی که سریع‎تر می‌توانند شما را از جایی که هستید،‌ به جایی که می‎خواهید باشید برسانند را نمی‌شناسید.

اینجا درست جایی است که یک مربی می‌تواند به شما کمک کند. این مربی، قبلا مسیری را طی کرده که شما در حال تلاش برای گذراندن آن هستید. او چشم‌انداز این مسیر را بهتر از شما می‌داند.

اگر شما می خواهید که با یک مدرس و پشتیبان که از روز اول تا پایان دوره همراه شما است پیش بروید به جای درستی آمده اید. میکرولرن سعی دارد با روشی متفاوت به شما میکروکنترلرها را آموزش بدهد. برای شما کلاس هایی VIP طراحی کرده ایم.

مدرس دوره، از روز اول با شما همگام می شود. روند پیشرفت شما را بر اساس پرسش و پاسخ و پروژه هایی که برای شما تعریف می کند ثبت می کند و در زمان مناسب به شما راهنمایی های لازم را می دهد تا با اراده ی بهتری در مسیر صحیح قدم بردارید. ویژگی بارز دوره ای که ما برگزار می کنیم آن است که مدرس علاوه بر وظیفه تدریس، پشتیبان دانشجو نیز می باشد و با پی گیری های پشت سر همی که انجام می دهد، باعث می شود تا او همیشه با انگیزه و فعال بوده و به راه خود مانند روزهای اول ادامه دهد.

نحوه برگزاری دوره ها 

این دوره ها فقط به صورت آنلاین و از طریق نرم افزار اسکایپ برگزار می شوند. بنابراین فردی که تمایل دارد در دوره شرکت کند تنها به یک کامیپوتر یا لپ تاپ و اینترنت مناسب نیاز خواهد داشت. در زمان برگزاری جلسات دوره، مخاطب صفحه کامپیوتر مدرس را مشاهده می کند و مدرس مباحث لازم را تدریس می کند.

لازم به ذکر است که تدریس از طریق پاورپوینت و قلم دیجیتال(نوشتن به صورت دست نویس مانند کلاس های درس) انجام شده و توضیح روش کار با یک نرم افزار خاص(مثلا Altium یا keil) و یا برنامه نویسی، به صورت کاملا زنده انجام می شود. هم چنین در زمانی که نیاز به مشاهده ی بورد الکترونیک برای تست برنامه می باشد، فیلم تست بورد برای دانشجو ارسال می شود تا او بتواند به صورت کامل فضای عملی کار با میکروکنترلر را لمس کند. هم چنین او می تواند فیلم آزمایش های خودش را برای استاد ارسال کرده تا اشکال یابی شود.

اگر دوره های ما می تواند شما را در رسیدن به هدفتان کمک کند از باکس زیر اقدام به ثبت نام کنید تا با شما تماس گرفته شود

دوره های آموزشی میکرولرن 

۱-دوره های طولانی مدت

عنوان دوره طول تقریبی دوره
آموزش میکروکنترلر AVR ۳ ماه
آموزش میکروکنترلرهای ARM بر مبنای LPC1768 ۴ ماه
آموزش مینی کامپیوترهای محبوب Raspberry Pi ۳ ماه
آموزش عملی قطعات پرکاربرد الکترونیک (ترانزیستور، ماسفت، آپ امپ و …) ۳ ماه
دوره جامع آمادگی برای صنعت ۶ ماه

تذکر:دوره جامع شامل آموزش الکترونیک دیجیتال، میکروکنترلر AVR، زبان C، قطعات پرکاربرد الکترونیک و طراحی PCB می باشد و برای کسانی در نظر گرفته شده که می خواهند به منظور آماده شدن برای صنعت آموزش ببیند. این دوره نسبت به دوره های عادی پروژه های بسیار بیشتر و پیشرفته تری داشته و دانشجو را با نکات صنعتی بسیاری آشنا می کند.

۲-دوره های کوتاه مدت

عنوان دوره طول تقریبی دوره
آموزش بردهای محبوب آردوینو ۲ ماه
آموزش برنامه نویسی زبان C ۲ ماه
آموزش برنامه نویسی زبان پایتون ۲ ماه
آموزش طراحی PCB با استفاده از نرم افزار Altium ۱ ماه

تذکر: زمان های گفته شده تقریبی بود و بر اساس نیاز دانشجو این زمان ها قابل تغییر است.

لطفا قبل از پر کردن فرم ثبت نام حتما تماس بگیرید:

۰۹۰۱-۷۰۵-۸۲۳۶

یا با آیدی تلگرام زیر در ارتباط باشید:

تلگرام

ثبت نام در دوره

ثبت نام در دوره

برای ثبت نام در دوره فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس گرفته شود:

ثبت نام در دوره

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

به توضیحات بیشتری نیاز دارید؟ پس ادامه متن را مطالعه کنید.

مزایای دوره های میکرولرن

 • امکان برگزاری دوره در تمام ساعات از ۸ صبح تا ۱۰ شب (مگر اینکه ساعت خاص شما پر باشد)
 • عدم نیاز به خروج از منزل و تحمل سختی مسیر رفت و برگشت کلاس
 • پشتیبانی و پوشش تمام نیازهای آموزشی دانشجو به صورت اختصاصی
 • سرفصل های کاملا به روز و منطبق بر پیشرفت های علم الکترونیک
 • امکان دسترسی به استاد در ساعات غیر از کلاس
 • مشاوره ی حرفه ای برای خرید بوردها و قطعات الکترونیک
 • آموزش های کاملا اختصاصی شده برای شخص شما بر طبق آزمون تعیین سطح
 • تعریف پروژه های عملی بسیار زیاد در طول دوره به منظور تسلط کامل بر مباحث
 • در صورت کسب امتیازهای لازم در پایان دوره شخص می تواند با ما در اجرای پروژه ها همکاری داشته باشد.(مخصوص دانشجویان ممتاز دوره)

آشنایی با مدرس

سلام به شما دوست عزیز
احسان عبداللهی هستم و سال ۱۳۶۸ اولین باری بود که به این دنیا نگاه کردم. در سال ۱۳۹۴ وب سایت میکرولرن را تاسیس کردم. اکنون برگزاری دوره های آموزشی VIP میکرولرن را به عهده دارم. رشته تحصیلی من در مقطع کارشناسی، مهندسی برق – الکترونیک و در مقطع کارشناسی ارشد، مهندسی مخابرات – سیستم بوده. فعالیت در زمینه میکروکنترلرها را از سال ۸۹ با میکروکنترلرهای ۸۰۵۱ آغاز کردم و سپس به سمت میکروکنترلرهای AVR و ARM رفته و به اجرای پروژه های متعدد در زمینه الکترونیک پرداختم.

زبان برنامه نویسی C را به عنوان یک زبان پایه در صنعت سخت افزار مسلط هستم. علاوه بر فعالیت در زمینه میکروکنترلرها، در مقطع کارشناسی ارشد در زمینه های computer vision یا بینایی کامپیوتری و deep learning یا یادگیری عمیق فعالیت کرده و پایان نامه ی خود را در حوزه تعقیب اشیاء متحرک در ویدیو به ثبت کردم. همیشه در کنار کارهای صنعتی و اجرایی برای من بسیار اهمیت داشته تا بتوانم اندک علم خودم را به افرادی که می خواهند وارد دنیای میکروکنترلرها شوند انتقال بدهم تا افراد با استعداد بیشتری در این حوزه وارد شده و از این پتانسیل بالقوه در زمینه الکترونیک استفاده کنند. برای من باعث افتخار است که بتوانم در این مسیر شما را هم راهی کنم.

پرسش های متداول

این دوره ها برای چه کسانی مناسب است؟

این دوره ها برای تمام کسانی که علاقه مند به الکترونیک و برنامه نویسی هستند از جمله دانشجویان مناسب می باشد. البته ما این دوره ها را در درجه اول برای افراد شاغل و کارمندانی که در حوزه الکترونیک فعالیت می کنند ولی فرصت کافی برای شرکت در کلاس های حضوری را ندارند طراحی کرده ایم. لازم به ذکر است که حتی کسانی که در رشته برق یا کامپیوتر هم تحصیل نکرده اند می توانند در دوره های ما شرکت کنند.

برای مثال اگر شما یک مهندس شاغل در شرکت های خصوصی یا دولتی هستید می توانید با شرکت در دوره های ما و کسب مهارت های فراوان در حوزه میکروکنترلرها و الکترونیک جایگاه شغلی خودتان را ارتقا داده و درآمد بیشتری کسب کنید.

تنها شرط شرکت در دوره داشتن زمان کافی برای حضور در کلاس ها و اجرای تمرین ها و پروژه های دوره است.

در هر دوره چه تعداد دانشجو می تواند شرکت کند؟

از آن جایی که هدف ما آموزش کاملا حرفه ای و تضمینی است و بارها مشاهده شده که دوره هایی که با تعداد دانشجوی بالا برگزار می شود راندمان مناسبی ندارد. بنابراین دوره ها به صورت جلسات یک نفره و کاملا اختصاصی ارائه می شود.

اگر فکر می کنید جلسات یک نفره مناسب نیست به توضیحات زیر توجه کنید:

فرض کنید که شما در یک دوره آنلاین یا حضوری(کلاس های سنتی) شرکت کرده اید. هر روز یا یک روز در میان به کلاس می روید. گاهی سر کلاس بی حوصله هستید و اصلا به استاد توجهی ندارید. گاهی بسیار پرانرژی هستید و مدام سر کلاس سوال می پرسید تا اینکه استاد می گوید ادامه سوال ها را بگذارید برای بعد از کلاس و در نهایت شما نمی توانید خیلی از سوال ها را مطرح کنید. یا در زمانی که شما اشکالات فراوانی دارید معمولا استاد نمی تواند تک به تک سوالات شما را جواب دهد و زحمت اصلی روی دوش شماست تا دنبال جواب سوال ها بروید. از دیگر اشکالاتی که در دوره های حضوری وجود دارد آن است که شما مجبورید هر روز وقت و هزینه زیادی را برای رفتن به محل برگزاری کلاس هدر بدهید.

اما در دوره های ما از محل کار یا منزل به راحتی در کلاس حضور دارید و می توانید جواب تمام سوالات خود را از استاد بپرسید و با کیفتی بسیار بالا آماده بازار کار بشوید.

آیا مطالب دوره ها به صورت یک سرفصل از پیش تنظیم شده است؟

خیر، قبل از ثبت نام از دانشجو آزمون تعیین سطح به عمل آمده و بر اساس نیاز او مفاد درسی به صورت اختصاصی برای وی تدوین می گردد. برای مثال شخصی که در زمینه برنامه نویسی در رده مقدماتی قرار دارد نسبت به شخصی که در حد متوسط با برنامه نویسی آشنایی دارد، به جلسات بیشتری برای برنامه نویسی نیاز خواهد داشت. بنابراین مباحث بیشتری از برنامه نویسی در سرفصل او گنجانده خواهد شد.

چند جلسه در یک ماه تشکیل می شود؟

در هر هفته ۳ جلسه با فاصله ی یک روز در میان و در نهایت ۱۲ جلسه در هر ماه تشکیل خواهد شد.(با امکان انتخاب روز های فرد یا زوج به شرط پر نبودن ساعت مدرس)

بعد از ثبت نام در چه زمانی دوره شروع می شود؟

از تاریخی که دانشجو ثبت نام می کند به مدت ۲ تا ۳ روز کاری طول می کشد تا دوره آغاز شود. زمان کل دوره از شروع این تاریخ محاسبه می گردد.

آیا دانشجو اجازه غیبت یا کنسل کردن کلاس را دارد؟

هر دانشجو اجازه دارد نهایتا یک جلسه را در هر ماه با اطلاع قبلی (۲۴ ساعت قبل از شروع جلسه) غیبت کند. برای چنین موردی امکان برگذاری جلسه جبرانی با نظر مدرس دوره وجود دارد. اما در صورتی که دانشجو بخواهد تعداد بیشتری را بدون اطلاع قبلی کنسل کند طبیعتا جلسات خود را از دست داده و جلسه جبرانی هم برگذار نمی شود.

تذکر:مواردی مانند بیماری یا فوت اقوام درجه یک استثنا بوده و بعد از هماهنگی با مدرس دوره دانشجو می تواند تعدادی جلسه محدود را غیبت کند. برای این موارد جلسات جبرانی برگذار خواهد شد.

در دوره های طولانی مدت آیا برگذاری جلسات تا پایان دوره بدون وقفه انجام می شود؟

بله همینطور است. البته برای حفظ روحیه و توان دانشجو امکان دو تعطیلی یک هفته ای هم پیش بینی شده است. این تعطیلی ها به صورت توافقی بین مدرس و دانشجو در تاریخ های معینی می تواند اعمال گردد. بنابراین طول دوره ی آن دسته از دانشجویانی که از این فرصت استراحت استفاده کنند، به همین میزان افزایش خواهد یافت.

نحوه برگزاری جلسات به چه صورتی است؟

کلاس ها به صورت کاملا زنده(به صورت فیلم های از قبل ضبط شده نیست) و دو طرفه بوده(امکان پرسش و پاسخ بین مدرس و دانشجو) و در هر جلسه پس از تدریس مباحث مربوطه به دانشجو تمرین ها و پروژه هایی داده می شود که وی موظف به حل آن ها می باشد. این تمرین ها با نگاه صنعتی و کاربردی طراحی شده اند تا دانشجو را برای ورود به محیط صنعت آماده کنند. هم چنین دانشجو می توانند در ساعات غیر کلاسی هم با استاد ارتباط داشته و به رفع اشکالات خود بپردازد.

توجه: ثمر بخش بودن این دوره ها برای میکرولرن اهمیت بسیار بالایی دارد و هدف اصلی ما تربیت افراد توانمند در حوزه الکترونیک ومیکروکنترلرها می باشد. بنابراین روند پیشرفت فنی دانشجو توسط مدرس دوره به دقت زیر نظر گرفته می شود. از این رو زمان ۱۵ دقیقه ی آغازین هر جلسه به پرسش از مباحث گذشته اختصاص می یابد تا فیدبک مناسبی از دانشجو به دست آمده و مشاوره های لازم به وی داده شود.

آیا در طول دوره علاوه بر پروژه ها و تمرین ها، آزمونی از دانشجو به عمل می آید؟

صد در صد همین طور است. هر دوره به فازهای مختلفی تقسیم می شود. برای مثال دوره جامع ما دارای ۵ فاز اصلی می باشد. در پایان هر فاز یک پروژه عملی و یک آزمون وجود دارد که دانشجو باید هر دو را با موفقیت پشت سر بگذارد تا صلاحیت لازم برای ورود به فاز بعد را پیدا بکند. دانشجو باید آزمون را به دقت پاسخ داده و جواب ها را برای مدرس ارسال کند. توجه کنید که بعضی از جلسات میانی به صورت آزمون آنلاین برگزار می شود و دانشجو باید در زمان لازم به پرسش های تئوری یا عملی پاسخ دهد.

ممکن است در خصوص پروژه ی پایان هر فاز توضیح بیشتری بدهید؟

هدف از پروژه ی پایانی در هر فاز آن است که دانشجو مهارت های کسب شده در طول دوره را به صورت عملی آزمایش نماید. بنابراین از وی خواسته می شود که یک مدار را در عمل روی برد بورد پیاده سازی کرده و خروجی لازم را به دست آورد. سپس فیلمی از آزمایش مدار برای مدرس ارسال کند تا مورد بازبینی قرار داده شود. دقت کنید که برای دوستانی که فاز برنامه نویسی دارند، پروژه ای نرم افزاری برای آن ها طراحی می گردد و طی این پروژه باید چندین برنامه مختلف را کدنویسی کنند.

برای خرید قطعات الکترونیک لازم برای دوره چه کار کنم؟

در زمان مناسب یک لیست کامل از قطعات و بردهایی که در طول دوره به آن ها نیاز خواهید داشت برای شما ارسال می شود که می توانید خریداری کنید. توجه نمایید که لیست به گونه ای نوشته شده است که شما فقط قطعات لازم را تهیه کنید و هزینه اضافی برای قطعاتی که به آن ها نیاز چندانی وجود ندارد نپردازید.

پس از گذراندن این دوره چه توانایی هایی به دست می آورم؟

پس از سپری کردن دوره های ما بسته به اینکه کدام دوره را گذرانده باشید توانایی کامل در خصوص زمینه مورد نظر را کسب کرده اید. برای مثال افرادی که در دوره رزبری پای شرکت می کنند پس از اتمام دوره به طور کامل می توانند با زبان پایتون برنامه نویسی کنند، برد رزبری پای و سیستم عامل رزبین را کاملا می شناسند و می توانند با آن کار کنند. امکان اتصال انواع ماژول های مختلف به برد رزبری و کدنویسی آن ها را دارند و در نهایت می توانند بسیاری از پروژه های الکترونیک خود را با رزبری اجرا کنند.

توجه: دانشجویانی که تمام تمرین های دوره را از ابتدا تا انتها با دقت اجرا کنند قطعا در پایان دوره مهارت های بسیار زیادی کسب می کنند و ما در اجرای پروژه هایی که جذب می کنیم با این افراد همکاری خواهیم داشت.

 

نحوه محاسبه و پرداخت هزینه های هر دوره به چه شکل است؟

از آن جایی که برای شروع هر دوره باید از فرد متقاضی آزمون تعیین سطح به عمل آید و مفاد آموزشی برای هر فرد متفاوت است. در نتیجه طول دوره ها نیز برای افراد مختلف تفاوت خواهد داشت. بنابراین نمی توانیم هزینه کل دوره را تا قبل از آزمون تعیین سطح اعلام کنیم. برای اطلاع از هزینه هر جلسه تدریس خصوصی (مدت کلاس: یک ساعت و نیم) به همراه پشتیبانی کامل در ساعات خارج از کلاس توسط مدرس دوره می توانید با شماره ارائه شده تماس بگیرید.
برای قطعی شدن ثبت نام دانشجو در دوره، هزینه ماه اول شامل ۱۲ جلسه از دانشجو دریافت می شود. پس از شروع دوره، هزینه جلسات هر ماه (شامل ۱۲ جلسه) در ابتدای ماه  از دانشجو دریافت می شود و این روال تا پایان دوره ادامه خواهد داشت.

توجه داشته باشید که این سیستم دریافت هزینه دوره(دریافت به صورت اقساط) به منظور رفاه حال دانشجو می باشد تا نیازی نباشد در یک مرحله هزینه سنگینی را پرداخت نماید.

 

اگر برای شروع مصمم هستید پس ثبت نام کنید تا در این مسیر همراه شما باشیم.

دوره های آموزشی میکرولرن 

۱-دوره های طولانی مدت

عنوان دوره طول تقریبی دوره
آموزش میکروکنترلر AVR ۳ ماه
آموزش میکروکنترلرهای ARM بر مبنای LPC1768 ۴ ماه
آموزش مینی کامپیوترهای محبوب Raspberry Pi ۳ ماه
آموزش عملی قطعات پرکاربرد الکترونیک (ترانزیستور، ماسفت، آپ امپ و …) ۳ ماه
دوره جامع آمادگی برای صنعت ۶ ماه

تذکر:دوره جامع شامل آموزش الکترونیک دیجیتال، میکروکنترلر AVR، زبان C، قطعات پرکاربرد الکترونیک و طراحی PCB می باشد و برای کسانی در نظر گرفته شده که می خواهند به منظور آماده شدن برای صنعت آموزش ببیند. این دوره نسبت به دوره های عادی پروژه های بسیار بیشتر و پیشرفته تری داشته و دانشجو را با نکات صنعتی بسیاری آشنا می کند.

۲-دوره های کوتاه مدت

عنوان دوره طول تقریبی دوره
آموزش بردهای محبوب آردوینو ۲ ماه
آموزش برنامه نویسی زبان C ۲ ماه
آموزش برنامه نویسی زبان پایتون ۲ ماه
آموزش طراحی PCB با استفاده از نرم افزار Altium ۱ ماه

تذکر: زمان های گفته شده تقریبی بود و بر اساس نیاز دانشجو این زمان ها قابل تغییر است.

لطفا قبل از پر کردن فرم ثبت نام حتما تماس بگیرید:

۰۹۰۱-۷۰۵-۸۲۳۶

یا با آیدی تلگرام زیر در ارتباط باشید:

تلگرام

ثبت نام در دوره

ثبت نام در دوره

برای ثبت نام در دوره فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس گرفته شود:

ثبت نام در دوره

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

۱۸ دیدگاه

 1. Avatar
  دانیال احمدی نیا

  سلام
  به نظرم با توجه به مطالبی که قراره در دوره جامع ارائه بشه طول ۶ ماه کافی نیست و زمانی در حد ۸ تا ۹ ماه منطقی تر به نظر می رسه. من قصد شرکت در دوره را دارم. آیا امکان افزایش زمان دوره وجود داره؟

  با تشکر از شما

  • احسان عبداللهی

   درود
   بله در صورتی که شما بتونید مدت بیشتری در دوره شرکت کنید میتونیم خیلی عمیق تر روی مباحث کار کنیم و در مدت ۹ ماه دوره را براتون ارائه کنیم. اما فراموش نکنید که شرط موفقیت در این دوره اجرای تمرین های دوره هست. چرا که این دوره تماما پروژه محور و همراه با تمرین های زیاد هست.

 2. Avatar

  سلام هزینه دوره هارو کجا درج کردید؟

  • احسان عبداللهی

   سلام
   عبارت زیر را سرچ کنید(برای سرچ کردن کلید ctrl+ F را فشار دهید). در مورد هزینه ها به صورت کامل توضیح داده شده. اگه سوالی داشتید حتما مطرح کنید:

   “نحوه محاسبه و پرداخت هزینه های هر دوره به چه شکل است؟”

 3. Avatar

  سلام کاره تون خوب و درجه یک آیا آموزش ها بصورت آنلاین امکان داره که صورت بگیره

  • احسان عبداللهی

   با سلام و درود و تشکر از نظرتون
   دوره هایی که ما برگزار می کنیم تماما به صورت آنلاین برگزار میشه و هیچ کدوم به صورت فیلم های ضبط شده نیست. اگه دوره خاصی را می خواهید شرکت کنید میتونید با شماره ای که در پایین صفحه وجود داره تماس بگیرید.

 4. Avatar

  سلام
  فرق دوره جامع آمادگی برای صنعت و دوره AVR چیه؟

  • احسان عبداللهی

   سلام
   دوره AVR برای کسانی هست که مباحثی مثل برنامه نویسی و الکترونیک دیجیتال و آنالوگ را بلد هستند و تمرکز بر میکروکنترلر براشون مهمه. اما دوره جامع از صفر تا ۱۰۰ هست و برای کسانی هست که میخواهند میکروکنترلر یاد بگیرند ولی از الکترونیک و برنامه نویسی هم اطلاع چندانی ندارند.

 5. Avatar

  درود خدمت مهندس احسان عبدالهی من خیلی خیلی به الکترونیک علاقه دارم وچند وقت پیش در تلگرام با هم چند دقیقه ای صحبت کردیم واز مشکلاتم گفتم که خیلی خیلی در الکترونیک وبرنامه نویسی ضعیف هستم شغلم من هم باطری سازی( برق خودرو )هست چند سالی هست در این رشته فنی کار میکنم مدرک تحصیلی من هم تا سوم متوسطه هست آیا میتونم در کلاسهای شما شرکت کنم اگه امکانش هست چطور ممنونم راهنمای کنید

  • احسان عبداللهی

   سلام جناب حمزه
   درخواست شرکت در دوره شما رو بررسی کردم. براتون پیامی در تلگرام ارسال شده. لطفا بررسی بفرمایید تا در جلسه تعیین سطح شرکت کنید و بعد از اون برای شرکت شما در دوره تصمیم گیری بشه.
   خوبی دوره های ما انعطاف پذیر بودن اون هست و نیازی به داشتن مدرک دانشگاهی برای شرکت در دوره نیست.

 6. Avatar

  با سلام به شما
  من در رشته کامپیوتر تحصیل کردم ولی در حوزه الکترونیک مشغول به کار هستم. خیلی علاقه دارم که طراحی مدارهای الکترونیک و میکروکنترلری یاد بگیرم. کدوم دوره برای من مناسب تر هست؟

  • احسان عبداللهی

   درود
   این بستگی به کار مورد نظر شما داره. یعنی میخواهید چه نوع استفاده ای از میکرو کنید. اما به طور کلی برای کسی که میکروکنترلر کار نکرده پیشنهاد می کنیم که اول AVR را در دوره جامع ما مسلط بشه و بعد اقدام به یادگیری ARM کنه. اگر سوال دیگری داشتید در خدمتم.

 7. Avatar

  سلام . دوره ها حضوری است ؟

 8. Avatar
  احمد اسماعیلی

  سلام
  من میخوام در دوره های شما شرکت کنم. اما بین AVR و آردوینو نمی تونم تصمیم بگیرم. به نظر شما کدوم یکی را برای شروع انتخاب کنم؟

  • احسان عبداللهی

   سلام
   این بستگی به شما داره که چه سطحی دارید و برای چه نیازی می خواهید میکرو یاد بگیرید. لطفا به شماره ای که در پایین سایت گفته شده در تلگرام پیام بدید یا با من تماس بگیرید. شما را بیشتر راهنمایی میکنم

 9. Avatar

  با سلام و عرض ادب
  آیا امکان برگزاری دوره ها به صورت فشرده وجود داره؟

  • احسان عبداللهی

   سلام به شما دوست عزیز
   معمولا در شرایط عادی به دلیل تعداد بالای دوره هایی که به صورت هم زمان برگزار میکنم امکان تشکیل بیشتر از سه جلسه در هفته برای یک دانشجو وجود نداره. ولی اگر برای موارد خاص امکان برگزاری دوره به این شکل را داشته باشم حتما مورد شما بررسی خواهد شد. لطفا به شماره ۰۹۰۱۷۰۵۸۲۳۶ در تلگرام پیام بدید. بیشتر راهنماییتون میکنم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *