چهارشنبه , ۲۹ آبان ۱۳۹۸
آخرین مطالب
LINK TABLES
خانه | ساخت اپل آیدی | ساخت اپل آیدی معتبر و اختصاصی

ساخت اپل آیدی معتبر و اختصاصی

صاحب اپل آیدی معتبر و اختصاصی با ایمیل خودتان شوید. از امنیت اپل آیدی و حریم شخصی خود مطمئن باشید. در اسرع وقت و در کمتر از چند ساعت اپل آیدی خود را دریافت کنید. با ساخت اپل آیدی آمریکا بدون محدودیت به برنامه ها، موزیک ها و فیلم ها دسترسی داشته باشید. با پشتیبانی ما پسورد و سوالات امنیتی اپل آیدی خود را تغییر دهید.

ساخت اپل آیدی اختصاصی آمریکا

اپل آیدی دقیقا چیست؟

افرادی که محصولات شرکت اپل را خریداری میکنند باید یک حساب کاربری اپل نیز ایجاد کنند. این حساب کاربری که مخصوص هر کاربر اپل می باشد، اپل آیدی نام دارد. به عبارت دیگر تمامی کاربران و مشتریان شرکت اپل، پس از این که برای اولین بار یکی از این محصولات را خریدند باید نسبت به ساخت اپل آیدی اقدام کنند. تا بتوانند از امکاناتی که شرکت اپل ارائه می کند استفاده کنند. اپل آیدی تعیین کننده ی هویت مشتریان شرکت اپل است. به همین دلیل شرکت اپل در فرآیند ساخت اپل آیدی و تعیین هویت کاربران از طریق اپل آیدی، نهایت امنیت را مد نظر قرار داده است.

نکته ی قابل توجه این است که هر اپل آیدی مخصوص یک شخص (مشتری شرکت اپل) است و هر شخص برای استفاده از یک یا چند محصول اپل کافی است فقط یک بار نسبت به ساخت اپل آیدی اقدام کند.

اپل آیدی به چه درد می خورد؟

پس از ساخت اپل آیدی با استفاده از حساب اپل آیدی می توان علاوه بر استفاده از محصولات شرکت اپل از امکانات زیر نیز استفاده کرد:

استفاده از سرویس آیکلود (iCloud)

آیکلود یک فضای ابری برای ذخیره ی داده های کاربران است. هر کاربر دارنده ی اپل آیدی می تواند به صورت رایگان از ۵ گیگابایت فضای آیکلود برخوردار باشد. با استفاده از این سرویس می توان عکس ها، فیلم ها، لیست مخاطبین و … را به صورت بکاپ در فضای ابری ذخیره کرد. اگر به عنوان مثال یک کاربر دارای یک گوشی آیفون و یک آیپد باشد، با توجه به این که هر دو دستگاه با اپل آیدی آن کاربر رجیستر شده اند، عکس هایی که با آیفون گرفته شده اند در آیپد نیز قابل مشاهده هستند. همچنین اگر یکی از دستگاه ها خراب شود یا گم شود، فایل ها و داده های درون آن از بین نمی روند چون همگی در فضای آیکلود قرار دارند.

استفاده از سرویس های اپ استور (App Store) یا مک اپ استور یا آی‌تیونز (iTunes)

برای دانلود رایگان یا خرید اپ، موزیک، فیلم و … باید از این سرویس های اپل استفاده شود که برای این کار، کاربر نیاز به ساخت اپل آیدی دارد. همچنین با داشتن حساب اپل آیدی اگر محصول اپل خراب یا گم شود، می توان تمامی برنامه ها و بازی هایی که از قبل خریداری شده اند را به دستگاه جدید منتقل کرد.

کنترل محصول اپل از دور

با استفاده از حساب اپل آیدی می توان محصول اپل را از راه دور قفل کرد، موقعیت مکانی آن را پیدا کرد و یک سری اطلاعات مانند شماره تلفن ها را انتقال داد.

امنیت و اعتبارحساب اپل آیدی

امنیت حساب اپل آیدی شما خیلی مهم است. کافی است به کاربردهایی که برای حساب اپل آیدی ذکر شد، کمی فکر کنید. تصور کنید اگر کسی به حساب اپل آیدی شما دسترسی داشته باشد چه اتفاق هایی ممکن است بیفتد؟ تصور کنید اگر کسی به تمامی عکس ها، فیلم ها و اطلاعات شخصی تان دسترسی داشته باشد، چه اتفاق هایی ممکن است بیفتد؟ تصور کنید اگر اپل آیدی شما معتبر نباشد و شرکت اپل دسترسی شما به آن را ببندد، چه اتفاق هایی ممکن است بیفتد؟

ما به شما کمک می کنیم تا یک حساب اپل آیدی با امنیت داشته باشید.

روش های ساخت اپل آیدی

روش های ارائه شده در اینترنت با عنوان «ساخت اپل آیدی رایگان»:

برای ساخت اپل آیدی با استفاده از این روش ها خودتان را خسته نکنید! تا جایی که ما می دانیم، با توجه به محدودیت های جدید امنیتی اپل که به تازگی اعمال شده اند، هم اکنون و تا این لحظه هیچ یک از این روش ها جواب نمی دهد.

خرید اپل آیدی کارتی:

شاید این روش آسان ترین روش باشد ولی عیب های بزرگی دارد. اپل آیدی های کارتی در واقع حساب هایی هستند که از قبل توسط افرادی که شما نمی شناسید ساخته شده اند. این حساب ها ممکن است توسط افرادی قابل دسترسی باشد و بتوانند به اطلاعات شخصی تان دسترسی داشته باشند. همچنین ممکن است در اختیار افراد دیگری نیز قرار داده شده باشند.

یکی دیگر از عیب های اپل آیدی کارتی این است که این حسابها با استفاده از سرویس های ایمیل متفرقه ساخته می شوند. ایمیل های ساخته شده نیز بعد از مدتی منقضی می شوند و شما دیگر به ایمیل متصل به اپل آیدی خود دسترسی نخواهید داشت. همچنین شرکت اپل گاه گاه حساب های اپل آیدی که دارای ایمیل نامعتبر هستند را شناسایی کرده و آن ها را غیرفعال می کند. در هر صورت توصیه ی ما این است که از اپل آیدی کارتی استفاده نکنید تا هم امنیت اطلاعات شخصی تان حفظ شود و هم محصول گران قیمت اپل خود را با این کار خراب نکنید (چون در صورت ردیابی شدن اپل آیدی نامعتبر توسط شرکت اپل دستگاه متصل به آن اپل آیدی بلااستفاده می شود).

ساخت اپل آیدی با ایمیل شخصی خودتان (با استفاده از خدمات ما)

ما این امکان را برای شما فراهم می آوریم که حساب اپل آیدی اختصاصی خود را داشته باشید. یک اپل آیدی با ایمیل شخصی خودتان و به نام خودتان. کافی است با ما تماس بگیرید و در اسرع وقت صاحب یک حساب اپل آیدی مخصوص خودتان شوید. البته خیالتان راحت باشد! این اپل آیدی کاملا امن خواهد بود. چون در پروسه ی ساخت اپل آیدی ما به ایمیل شما دسترسی نخواهیم داشت و پس از ساخت اپل آیدی نیز با ارائه ی پشتیانی کمکتان می کنیم تا اطلاعات امنیتی اپل آیدی خود را خودتان تغییر دهید.

هم اکنون با تماس با شماره ی یا از طریق آی دی تلگرام اقدام کنید.

09301344350

AppleID_ForYou

ساختن اپل آیدی فرآیندی رایگان است

شرکت اپل برای ساختن اپل آیدی هیچ هزینه ای دریافت نمی کند. فرآیند ساختن اپل آیدی در تمام دنیا آسان و رایگان است. البته در کشور ما به دلیل تحریم ها و محدودیت های موجود این کار غیرممکن نیست ولی سخت و طاقت فرسا است. هزینه ی ناچیزی که برای ساخت اپل آیدی پرداخت می نمایید در واقع دستمزد این کار است.

با استفاده از خدمات ما

صاحب اپل آیدی معتبر و اختصاصی با ایمیل خودتان شوید.

از امنیت اپل آیدی و حریم شخصی خود مطمئن باشید.

در اسرع وقت و در کمتر از چند ساعت اپل آیدی خود را دریافت کنید.

با اپل آیدی آمریکا بدون محدودیت به برنامه ها، موزیک ها و فیلم ها دسترسی داشته باشید.

با پشتیبانی ما پسورد و سوالات امنیتی اپل آیدی خود را تغییر دهید.

با ما از طریق شماره یا آی دی تلگرام تماس بگیرید.

09301344350

AppleID_ForYou

درباره ی احسان عبداللهی

احسان عبداللهی
احسان عبداللهی هستم | کارشناسی الکترونیک خوندم و کارشناسی ارشد مخابرات |در سال 94 وب سایت میکرولرن را راه اندازی کردم | سعی کردم هر چیزی را به صورت کاربردی دنبال کنم، برای همین از کارشناسی کار با میکروکنترلرهای AVR و ARM، برنامه نویسی C و طراحی PCB را به صورت تخصصی کار کردم و از کارشناسی ارشد برنامه نویسی پایتون ، Computer vision و deep learning را به صورت تخصصی و کاربردی شروع کردم | الان هم سعی میکنم همیشه خودم را به روز نگه دارم و لذت کار کردن با دنیای برنامه نویسی و امبدد سیستم ها را به دیگران انتقال بدم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *